Autotuner

  Dünyada ençok tercih edilen ECU programlama cihazlarından biri olan AUTOTUNER arçların yeniden programlanması için basit hızlı ve evrensel bir çözümdür. Otomobil, motosiklet, jetski ve iş makinası beyinlerinde işlem yapmanızı sağlar. - 10.000 den fazla aracı OBD- BENCH-BOOT modunda ukuyup yazabilirsiniz. - OBD üzerinden motor beynindeki arızaları (DTC) okuyup silebilme özelliğine sahiptir. - Araçları orjinal dosyalarına çok basit bir şekilde geri döndürebilir. - Araçların ECU ve TCU ünitelerine hızlıca okuyup yazar. - Otomatik Checksum hesaplayabilir. - En son nesil mikro işlemcisi sayesinde çok hızlıdır. - Eeprom ve tricore paralolarını otomatik olarak yedekler. - İnternete bağlı olduğu sürece kendini otomatik olarak günceller.
  Üretici: Autotuner
  Stok Kodu: MAGTEST-0012-URN
  €500.00
  Alıcı
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Ad
  Tahmini Kargo
  Fiyat
  Gönderim seçeneği yok

  Dünyada En çok tercih edilen Ecu Programlama cihazılarından biri olan Autotuner chiptuner'lar için geliştirilmiş, araçların yeniden programlanması için basit, hızlı ve evrensel bir çözümdür. 

  Üstelik Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemesiyle herzaman sizi desteklemektedir.

   

  Autotuner geliştiricileri, mikroişlemci programlama ve otomobil elektroniği konusunda önemli deneyime ve ayrıca chip tuning konusunda pratik bilgiye sahiptir. Bu deneyim, Autotuner ekibinin her türlü talebi karşılayan çözümler üretmesini sağlar. Donanım ve yazılım, ekip tarafından özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle mükemmel teknik destek sağlarlar ve düzenli güncellemeler yayınlarlar. Araçta kullanılan modern yüksek performanslı bileşenler (Cortex m4 CPU) ve ECU iletişim optimizasyonu sayesinde Autotuner, flaş ve eeprom'un mümkün olan en hızlı şekilde okunmasını sağlar.

   

  Autotuner Otomobil,Motorsiklet,Jetski ve iş makinası beyinlerinde işlem yapmanızı sağlar.

  Autotuner 3500 den fazla kontrol ünitesini destekler.

  Autotuner piyasadaki çoğu motor kontrol ve şanzıman ünitesini okuyup yazabilir.

  Otomatik olarak Checksum hesaplayabilir.

  Ecu üzerindeki hata kodlarını okuyup silebilir.

  ‘Back to stok’ fonksiyonu ile aracı orjinal haline çevirebilirsiniz

  Autotuner  OBD,BENCH ve BOOT modlarında işlem yapmanıza olanak sağlar.

  Kullanıcı dostu arayüzü ile araçların Ecu bilgilerini kolayca bulmanızı sağlar.