Test Ekipmanları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AIR-NEX 9310 Klima Cihazı

  AIR-NEX 9310 (R134a) ile atölyeniz, maksimum kaliteyi garanti ederken büyük bir yatırım yapmadan klima servisinde en yüksek teknolojik seviyeye ilerleyebilir. Bu istasyon, büyük BRAIN BEE AC istasyonlarımızın tüm teknik inceliklerini içermektedir. Kompakt, mobil ve sağlamdır. AIR-NEX hattını kullanmak basit ve sezgiseldir, bu da onları mükemmel bir ikinci ünite veya ideal bir mobil çözüm haline getirir. İsteğe bağlı Agri & Work özellikli AIR-NEX 9310, her tarım ve inşaat makinesi mühendisi için mükemmel bir yardımcıdır. Özel Agri & Work özelliği, genellikle hacmi bilinmeyen özel klima sistemleriyle donatılmış bu tür araçlar için özel olarak tasarlanmış bir tarım ve inşaat makineleri veri tabanı ve özel bir çok aşamalı soğutucu akışkan enjeksiyon modu içerir. BRAIN BEE gaz tanımlayıcısı ile bağlantı için hazır.
  €3576.00

  AGC-9280

  Geniş Dokunmatik ekran ve yeni bir grafik arayüzün benimsenmesi sayesinde Fluid Service AGC serisi için yeni tasarım, operatörün yağ akışlı otomatik şanzımanın herhangi bir işlemini daha da kolay ve otomatik hale getirmesine olanak tanır. Veri tabanı ve bağlantı noktalarının görüntüleri ile adım adım süreç yazılıma entegre edilmiştir. İstasyon, şanzımandaki yağ akış yönünün otomatik olarak algılanmasını sağlar ve sistemin herhangi bir şekilde zarar görmesini engeller. WiFi bağlantısı, sürekli güncellemelere ve uzaktan yardıma (Re.Solve) ve nihai raporu doğrudan atölye PC'nizden (Nexus Print) yazdırmanıza olanak tanır. Yağ Çubuğu işlevi, yalnızca yağ doldurma deliğinden onarılabilen sızdırmaz şanzıman sistemlerinde çalışmaya izin verir. ATF Remote Viewer Uygulaması, operatör yürütülmekte olan tüm adımları kontrol edebilir. Yağ türlerinin hızlı bir şekilde değiştirilmesi için değiştirilebilir tank. Saflık, Sıfır-Çapraz kirlenme işleviyle garanti edilir (devrelerin ve dış hortumların iç temizliği).
  €0.00

  CONNEX Dijital ADAS 2.0

  CONNEX Digital ADAS hattı sayesinde her atölye, ADAS sistemlerinin bakımını kolaylıkla gerçekleştirebilir. Güçlü Keystone sistemi, plaka okuma ile araç tanıma ve tam otomatik ölçüm sayesinde sadece birkaç dakikada kalibrasyonunuzu tamamlayacaksınız. Daha önce imkansız görünüyordu, ancak Digital ADAS 2.0 evrimi kalibrasyon süresini daha da kısaltıyor! Teşhis aletine doğrudan bağlı özel lazer ölçerler sayesinde, CONNEX Digital ADAS 2.0, araç ayarıyla ilgili olan ve CONNEX'e iletilen tüm parametreleri doğrudan alabilir ve kalibrasyonu hemen gerçekleştirmenize olanak tanır. Monitörün dikey konumlandırılması bile, üretici spesifikasyonlarına göre doğru konuma ulaşmayı sağlayan basit bir komutla teşhis arabirimi ekranından otomatik olarak gerçekleştirilir.
  €0.00