Dimsport

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  New Genius

  New Genius, herhangi bir aracı cihaz ihtiyacınız olmadan araçların yazılımını okuyup yazabilen, kendine özgü formatı olan, profesyonellerin tercih ettiği, profesyonel tunning cihazıdır. Sektörün gidişatına yön veren bu harika icat, özellikle tır beyinleri konusunda rakiplerinin açık ara önünde olup, kullanıcılarına kolay kullanım arayüzü de sunmuştur.
  €600.00

  TRASDATA

  Benim bir farkım var deyip, zirveyi zorlayan araç beyin tamircilerinin çözüm ortağıdır. Sektörün en eski ve köklü firmasının ürünü olan Trasdata'nın yeni nesil EDC17, MED17, MEV17, diğer Boot'lu Tricore işlemciler ile beraber, eski nesil MPC555 veya beraberindeki ekstra flashları profesyonel bir alt yapı ile kusursuz bir şekilde okuyup yazabilen, yapabilirlik ve güvenirlik açısından rakiplerinin bir çoğuna açık ara fark atmış durumdadır. Trasdata dünyaca güvenirliğini kanıtlamış, sektördeki faaliyetini 1991 yılında başlatmış olan Dimsport-Holdim Srl'un ürünüdür.
  €600.00

  RACE EVO

  Race EVO, Dimsport tarafından geliştirilen , basit ve sezgisel işlemlerle ECU'da saklanan ilgili motor çalışma parametrelerinin optimizasyonuna ve yeniden kalibre edilmesine olanak tanıyan yeniden haritalama yazılımıdır . Amaç , daha iyi motor performanslarının geliştirilmesi ve yakıt tüketiminin azaltılması için çok düzeyli, profesyonel bir uygulamayla kullanıcıyı ayarlama amaçları konusunda desteklemektir
  €180.00