Brainbee Klima Cihazları

  BRAIN BEE, A/C istasyonlarının önde gelen ticari markasıdır. Odak noktamız, yenilikçi çözümler tasarlamak ve geliştirmek ve işlerini bağımsız ve sorunsuz gerçekleştiren, her türlü araç atölyesinde günlük işleri kolaylaştıran sağlam klima istasyonları sunmaktır.

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AIR-NEX 9310 Klima Cihazı

  AIR-NEX 9310 (R134a) ile atölyeniz, maksimum kaliteyi garanti ederken büyük bir yatırım yapmadan klima servisinde en yüksek teknolojik seviyeye ilerleyebilir. Bu istasyon, büyük BRAIN BEE AC istasyonlarımızın tüm teknik inceliklerini içermektedir. Kompakt, mobil ve sağlamdır. AIR-NEX hattını kullanmak basit ve sezgiseldir, bu da onları mükemmel bir ikinci ünite veya ideal bir mobil çözüm haline getirir. İsteğe bağlı Agri & Work özellikli AIR-NEX 9310, her tarım ve inşaat makinesi mühendisi için mükemmel bir yardımcıdır. Özel Agri & Work özelliği, genellikle hacmi bilinmeyen özel klima sistemleriyle donatılmış bu tür araçlar için özel olarak tasarlanmış bir tarım ve inşaat makineleri veri tabanı ve özel bir çok aşamalı soğutucu akışkan enjeksiyon modu içerir. BRAIN BEE gaz tanımlayıcısı ile bağlantı için hazır.
  €3576.00

  AIR-NEX 9410

  AIR-NEX 9410 (R1234yf) ile atölyeniz, maksimum kaliteyi garanti ederken, büyük bir yatırım yapmadan klima servisinde en yüksek teknolojik seviyeye ilerleyebilir. Bu istasyon, büyük BRAIN BEE AC istasyonlarımızın tüm teknik inceliklerini içermektedir. Kompakt, mobil ve sağlamdır. AIR-NEX hattını kullanmak basit ve sezgiseldir, bu da onları mükemmel bir ikinci ünite veya ideal bir mobil çözüm haline getirir.
  €3996.00

  AIR-NEX 9320 (YENİ)

  AIR-NEX 9320, size olağanüstü BRAIN BEE teknolojisini sağlayan geliştirilmiş modeldir. R134a gazı ile çalışan sistemler için sağlanır, kolayca R1234yf'ye dönüştürülebilir (isteğe bağlı kit ile) Hacimlerin işlevsel olarak yeniden tasarımı sayesinde artık daha yönetilebilir ve kompakt. 7" Dokunmatik ekran arabirimi, iş ayarını kolay ve anlaşılır hale getirir. Bir Bluetooth WiFi bağlantısı, istasyonun sürekli olarak güncellenmesini ve sonunda servis raporu için yazıcınıza bağlanmasını sağlar.
  €4902.00

  AIR-NEX 9350

  AIR-NEX 9350, UV Testi işlevi ve AIR-NEX teknolojileri ile donatılmış eksiksiz bir istasyonu uygun bir fiyat seviyesinde isteyenler için mükemmel bir uzlaşmadır. New Oil şişesi ve UV Tracer şişesi, havadaki nemle kirlenmeyi önleyen özel kapak olan Oil Care System ile donatılmıştır. AIR-NEX 9350, uygun dönüştürme kitleri ve özel yazılım sayesinde R-1234yf'yi veya gerekirse yeni R513a'yı yönetmek için kolayca dönüştürülebilir. Kullanımı kolay ve tüm temel AIR-NEX işlevleriyle donatılmış olan 9350 modeli, belirli bakım işlevlerinin yönetimini geliştirmek için BRAIN BEE kendi kendine teşhis araçları entegrasyonu olasılığını ekler ve böylece A/C İstasyonunun işlevselliğini tamamlar. Entegre Wifi bağlantısı sayesinde tüm güncellemeler, yazılımlar ve veritabanları kendi kendine kurulur.
  €5130.00

  AIR-NEX 9380

  AIR-NEX 9380, serideki Üst Seviye A/C istasyonudur. Daha fazlasını isteyemezsin! AIR-NEX hattının tüm ayırt edici özelliklerini sunarken, geleneksel motorlu arabalarla dönüşümlü olarak hibrit veya elektrikli arabalara sıklıkla servis yapanlar için gerekli olan entegre POE yağ devresinin aşırı konforunu da ekler. R134a sistemleri için AIR-NEX 9380, kolayca R-1234yf'ye veya gerekirse yeni R513a'ya dönüştürülebilir ve kendi kendine teşhis cihazlarıyla isteğe bağlı entegrasyon sayesinde işlevlerini genişletmek mümkündür BRAIN BAL ARISI. Özel uygulamamızın entegrasyonu, ekranı kontrol edebildiği, servis verebildiği ve uzaktan kumanda edebildiği için yenilikçi ve kullanışlıdır. Bu, onu pratik ve etkileşimli bir araç haline getirir ve müşterilerin sadakatini kazanmayı amaçlar. Entegre Wifi bağlantısı sayesinde tüm güncellemeler, yazılımlar ve veritabanları kendi kendine kurulur. Entegre AIR-PRINT uygulaması da mevcuttur.
  €5645.00

  AIR-NEX 9420 (YENİ)

  R1234yf için yeni AIR-NEX 9420 BRAIN BEE'yi kaçırmayın: basit görünüyor, ancak son derece performanslı. Hacimlerin işlevsel olarak yeniden tasarımı sayesinde artık daha yönetilebilir ve kompakt. EGEA sertifikası, en yüksek kalite standardını ve kullanım güvenliğini sağlar. Yenilikçi tasarım, ayrıntılar için büyük ilgi görüyor: AIR-NEX 9420, 1234 için atölyelerde hiç görülmemiş bir klima istasyonu. 7” Dokunmatik ekran arabirimi, daha az deneyimli operatöre rehberlik eder ve çeşitli özelleştirme olanakları sayesinde daha deneyimli kullanıcının hizmetin tam kontrolünü elinde tutmasına olanak tanır. WIFI bağlantısı, sürekli güncelleme ve hizmet sonunda RAPORU yazdırma imkanı sağlar.
  €5184.00