Brainbee Otomatik Şanzıman Yağ Değişim Makinaları

  Otomatik şanzıman sistemlerinde yağ yenileme hizmetini atölyenize tanıtın. BRAIN BEE'nin AGC serisi sayesinde, maksimum profesyonellikten ve büyük kullanım kolaylığından emin olabilirsiniz.

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AGC-9280

  Geniş Dokunmatik ekran ve yeni bir grafik arayüzün benimsenmesi sayesinde Fluid Service AGC serisi için yeni tasarım, operatörün yağ akışlı otomatik şanzımanın herhangi bir işlemini daha da kolay ve otomatik hale getirmesine olanak tanır. Veri tabanı ve bağlantı noktalarının görüntüleri ile adım adım süreç yazılıma entegre edilmiştir. İstasyon, şanzımandaki yağ akış yönünün otomatik olarak algılanmasını sağlar ve sistemin herhangi bir şekilde zarar görmesini engeller. WiFi bağlantısı, sürekli güncellemelere ve uzaktan yardıma (Re.Solve) ve nihai raporu doğrudan atölye PC'nizden (Nexus Print) yazdırmanıza olanak tanır. Yağ Çubuğu işlevi, yalnızca yağ doldurma deliğinden onarılabilen sızdırmaz şanzıman sistemlerinde çalışmaya izin verir. ATF Remote Viewer Uygulaması, operatör yürütülmekte olan tüm adımları kontrol edebilir. Yağ türlerinin hızlı bir şekilde değiştirilmesi için değiştirilebilir tank. Saflık, Sıfır-Çapraz kirlenme işleviyle garanti edilir (devrelerin ve dış hortumların iç temizliği).
  €0.00

  AGC-9250

  Küçük ama güçlü. ATF iletim hizmetini ilk kez atölyeye getirmek için idealdir. En gelişmiş modelde olduğu gibi, gelişmiş elektronik aksamlar, nihai sonucu optimize eden özel işlevleri etkinleştirerek, operasyonun tüm aşamalarına rehberlik eder. Teknik bilgileri (yağ miktarı, yağ tipi, sıkma torkları, yağ filtresi kodu) ve dişli kutusuna bağlanacak bağlantı parçalarının türünü gösteren entegre veri tabanı. İstasyon, şanzımandaki yağ akış yönünün otomatik olarak algılanmasını sağlar ve sistemin herhangi bir şekilde zarar görmesini engeller. Kurtarma/şarj işlemlerini yönlendiren özel yazılım (patentli), her tür ATF iletiminde maksimum performans sağlar. Ayrıca AGC-9250'de yeni ATF Remote Viewer Uygulaması (opsiyonel) etkinleştirilebilir ve operatörün çalışan tüm adımları serbestçe kontrol etmesine olanak tanır. Yeni yağ kirlenmesi üzerinde maksimum kontrol, Sıfır Çapraz Kirlenme işlevi (devrenin ve harici hortumların dahili olarak yıkanması) ve ayrıca değiştirilebilir yağ bidonu değiştirme sistemi tarafından garanti edilir.
  €0.00