New Genius

  New Genius, herhangi bir aracı cihaz ihtiyacınız olmadan araçların yazılımını okuyup yazabilen, kendine özgü formatı olan, profesyonellerin tercih ettiği, profesyonel tunning cihazıdır. Sektörün gidişatına yön veren bu harika icat, özellikle tır beyinleri konusunda rakiplerinin açık ara önünde olup, kullanıcılarına kolay kullanım arayüzü de sunmuştur.
  Üretici: Dimsport
  Stok Kodu: MAGTEST-0010-URN
  €600.00
  Alıcı
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Ad
  Tahmini Kargo
  Fiyat
  Gönderim seçeneği yok

  NEW GENIUS

   

  YENİ GENİUS, MOTOR KONTROL ÜNİTESİ (ECU) İLE ARAÇ OBDII SOKETİ VEYA BELİRLİ TEŞHİS KONEKTÖRLERİ ARACILIĞIYLA SERİ İLETİŞİM İÇİN BAĞIMSIZ BİR CİHAZDIR .

  Seri iletişimin yönetimi için kişisel bilgisayarlara veya dizüstü bilgisayara bağlantı gerektirmez: araç stok ECU'sunun programlama işlemlerini gerçekleştirmek hiç bu kadar basit ve hızlı olmamıştı. Kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için sezgisel işlemler: Yeni Genius, yanlış işlemleri gerçekleştirmenin imkansızlığı sayesinde her tuner için gerçek bir varlıktır. Ayrıntılı talimatlar ekranda görünür ve araç programlanana kadar tuneri çalıştırın.

  ÇALIŞMA SÜRECİNDE EN KAPSAMLI GÜVENİLİRLİK İÇİN EN YÜKSEK GÜVENLİK STANDARTLARI:

  New Genius , aracı programlamadan önce dosyanın boyutunu ve sağlama toplamı bütünlüğünü/uyumluluğunu doğrular . Ek olarak, programlama prosedürü kesintiye uğrarsa (örnek: konektör takılı değil), cihaz iletişimi kurtarır ve otomatik olarak tamamlar. ECU programlamasına bağlı hatalı kodları sıfırlama olasılığı, enjektör ayarlarının okunması ve otomatik olarak yazılması, sayaçların sıfırlanması, vb. gibi çeşitli ek özellikler geleneksel işlemleri entegre eder.

  Profesyoneller tarafından sunulan çeşitli talepleri karşılamak ve yerine getirmek için New Genius , tek bir özel uygulamadan motor kontrol üniteleri ile sağlanan en eksiksiz araç yelpazesine kadar desteklemek üzere yapılandırılmış esnek bir cihaz olarak tasarlandı . Dimsport, konsoluna standart bir OBDII soketi sağlar ; bu mevcut değilse, ek bir özel konektör aralığı tanılama soketi aracılığıyla ayarlama işlemlerine izin verir.

  HİÇBİR GÜNCELLEMEYİ KAÇIRMAYIN!

  Desteklenen araç yelpazesini genişletmek için sürekli olarak yeni gelişmeler yayınlanır: birkaç teknisyen grubunun ve ortaklığın taahhüdü sayesinde elde edilen bir gelişme.


  Teknik özelliklerini geliştirmeye yönelik abonelikler ve yükseltmeler, hızlı çevrimiçi güncellemeler yoluyla gerçekleştirilir.
  Araç OBDII soketini bir bilgisayara bağlayan sadece bir kara kutu değil, seri okuma ve programlama için pratik ve çok yönlü bağımsız bir cihaz.

   

   

   

  New genius proglamlama cihazı gelişmekte olan otomotiv teknolojisi için güncellenerek yeniden tasarlanmıştır.
  CAN-BUS, J1910, J1850 ve bir çok iletişim protokollerini destekleyen  Motor Kontrol Ünitesi (ECU) ile seri iletişim için bağımsız bir cihazdır.
  Araç OBDII soketi aracılığıyla tüm Otomobil, Hafif Ticari, Kamyon   İş Makinası, Traktör Motosiklet ECU okuma ve programlama işlemleri için sorunsuz çözümler sunar. 

  Aracı programlamadan önce, New Genius dosyanın boyutunu ve sağlama toplamı bütünlüğünü/uyumunu doğrular. 
  Ayrıca, programlama prosedürü kesintiye uğrarsa cihaz iletişimi kurtarır ve otomatik olarak tamamlar. 
  ECU programlarken hata kodları okunması , enjektör ayarlarının okunması ve otomatik olarak yazılması, gibi çeşitli ek özelliklerle hata payını minimum seviyeye düşürür.
  New genius el terminali araç üzerinde okuma ve programlama yaparken bilgisayar bağlantısı gerektirmeden pratik çözümler sunar.

   

  OBD’den chip tunning için gelinen son nokta, araçların OBD, OBD2 ve eski tip diagnostik soketleri

  üzerinden bağlantı kurarak chip tunning yapılabilmesine olanak sağlıyor. Birçok cihazın araç beynini

  açarak alamadığı (okuyamadığı) bilgiyi, araca herhangi bir işlem yapmadan alabilmemizi sağlıyor.

  Dimsport beyin programlama cihazı tarafından sunulan araç yelpazesi, dünyanın her yerinde tanınmış araçları içermektedir.

  • NEW GENIUS & MY GENIUS: OBDII/diagnostik soketi üzerinden gerçekleştirilen seri okuma ve programlama işlemleri için cihaz.

  Dimsport tarafından desteklenen araç grubu, OTOMOBİL, MOTOSİKLET, LCV (hafif ticari araçlar), KAMYON (ağır iş tipi kamyonlar) TARIM (traktörler ve tarım araçları) ve DENİZ araçlarını içermektedir; dünya üzerindeki birçok geliştirme merkezi ile yapılan işbirliği sayesinde, hem Avrupa, hem de Asya ve Amerika araçlarını içeren geniş bir marka ve model
  seçeneği sunulmuştur.

  Otobüsler, ağır iş tipi kamyonlar ve hafif ticari araçlar için hizmete sunulmuş Tuning ürün grubu, motor torkundaki iyileştirmeler ile yakıt tüketimini azaltmayı hedeflemektedir.

  Dimsport cihazları tüm çalışma devir aralığında tork aktarımının en iyi hale getirilmesini sağlar: sonuç, motor verimliliğinde artış ve bunun sonucu olarak düşük devirde daha uygun dişli oranı kullanma imkanı sağlar.
  Tork ve motor verimliliğindeki artış, buna bağlı olarak yakıt tüketiminde %10’a varan azalma sağlar.

  TORK VE MOTOR VERİMLİLİĞİNDE ARTIŞ

  Otobüsler, ağır iş tipi kamyonlar ve hafif ticari araçlariçin sunulan özel bir kablolama ve tanılama konektörleri ürün grubu, New Genius’un Avrupa ve Avrupa dışındaki araçlarda araç üzerinden
  seri okuma ve programlama işlemleri gerçekleştirmesine olanak sağlar.

  Tam işletim kılavuzu dokümantasyonu, takip edilecek prosedür hakkında basit talimatlar ve adım adım bilgilendirme sunar. Yazılımın sürekli olarak geliştirilmesi,
  piyasada mevcut markaların ve araç grubunun tam olarak kapsam içerisine alınmasına imkan sağlar.

  Tuning ürün grubunun Rapid (elektronik kontrollü turbo dizel motorlara yönelik eklenti modülleri) modüllerini de içermektedir.