Ecm Titanium

  ECU ve TCU’lar için sektördeki en iyi yeniden eşleme programıdır. Alientech tarafından geliştirilen ECM TITANIUM orijinal motor ve şanzıman kontrol ünitelerindeki dosyaları yeniden eşlemek, değiştirmek ve geliştirmek için tasarlandı. Bu işlemle motor güç artışı, tork, hızlanma, silindirlere giren hava-yakıt dengesi, şanzıman vites değiştirme noklatarı vb. birçok geliştirmeye imkan tanır.
  Üretici: Alientech
  Stok Kodu: MAGTEST-001-URN
  €250.00
  Alıcı
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Ad
  Tahmini Kargo
  Fiyat
  Gönderim seçeneği yok

   

  ECM TITANIUM, herhangi bir motor kalibrasyon dosyasının ve otomatik şanzımanın yönetim parametrelerini bağımsız olarak görüntülemenizi ve değiştirmenizi sağlayan, Alientech tarafından geliştirilmiş yeniden kalibrasyon yazılımıdır.

   

  Sürüş deneyimi tamamen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
  Yalnızca daha fazla tork ve güç değil, aynı zamanda önemli ölçüde yakıt tasarrufu da herhangi bir motorlu araca karakter ve verimlilik kazandıracaktır.

  İşlevsellikleri sayesinde ECM Titanium, ECU'da yazılı değerlerin değiştirilmesiyle ilgili birden fazla işlemde basitlik ve anında hareket etmenize izin verecektir: sadece performans değil, aynı zamanda onarım ve klonlama.

  ECM Titanium ile yeniden kalibrasyonlar, işleme basitliği ve etkili sonuçlar açısından şaşırtıcıdır. Çok yönlü, güvenilir ve kullanımı basit, herhangi bir okumadan, herhangi bir araçtan alınan orijinal dosyalarla uyumludur: ilk ekrandan nerede olduğunuzu ve ne yapabileceğinizi bilirsiniz.

  Bilginin gücü sizin elinizde olacak ve siz ECM Titanium ile bundan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

   

  130.000'den fazla Sürücü ve orijinal dosya mevcuttur.

  ECM TITANIUM ile, doğrudan Alientech Veritabanından 130.000'den fazla indirilebilir Sürücüden oluşan bir veritabanının yanı sıra her gün indirilebilen orijinal dosyalara sahipsiniz.

  Sürücüler indirildikten sonra sonsuza kadar sizin olacak.

  Mevcut sürücüleri güncellemek ve isteğinize göre yenilerini üretmek için tüm departman hizmetinizdedir.

   

  Ne zaman ve nerede isterseniz çalışın.

  İndirilen sürücüler, istediğiniz zaman yeniden kalibre etmenize izin verecek şekilde çevrimdışı olarak da kullanılabilir.

  Yazılım taşınabilirliğindeki son nokta, tüm dosyaları ECM Titanium'da depolama işlevindedir.

  Bu hüküm sayesinde, herhangi bir bilgisayarda çalışabilmeniz için orijinal dosyalar her zaman hafıza çubuğunuzda elinizin altında olacak! Sadece orijinal saklanan dosyayı seçin ve ayrıca oluşturulan ve ilişkilendirilen tüm değiştirilmiş dosyaları bulacaksınız.

  Amaç, size her zaman erişilebilir, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak farketmeden kullanabileceğiniz bir yazılım sunmaktır. İşinizi nasıl yöneteceğinize siz karar verin, biz de size bunu yapmanız için doğru aracı veriyoruz.

   

  Bir kalibrasyon. Birçok çalışma şekli.

  Tablo, 3D, 2D, HEX. Yapısı sayesinde dosyaları üç farklı şekilde düzenleyebilirsiniz, hepsi aynı sonuca yol açar: Alientech veri tabanından bir sürücü indirin, doğrudan Tabular formla çalışın veya 3B görünümle çalışın ve yeni kalibrasyonunuzu oluşturun.

  Hepsi bu değil. Daha deneyimli ayarlayıcılar için orijinal dosyanın tam 2B veya HEX görselleştirmesiyle çalışmak mümkün olacaktır. Bu şekilde, yeni bir müdahale adımının kilidini açarak dosyanın her bir parçasını beğeninize göre yapılandırabileceksiniz.

   

  ECM Titanium, ECU ve TCU dosyalarını görüntülemenize ve dosyalar üzerinde düzenlemeler yapmanıza yarayan bir yazılımdır.

  Bu yazılımla birlikte parametrelerde düzenlemeler yaparak motor ve şanzıman performansını yükseltebilirsiniz. 

  Bu yazılımla birlikte aracın beygir gücü, torku, vites geçişleri, yakıt püskürtme gibi parametreleri düzenleyerek daha keyifli bir sürüş elde edebilirsiniz.

  Bunu yapabilmek için öncelikle ECU veya TCU daki dosyayı bir 

  ECU programlama cihazı okumanız gerekir, okuduğunuz dosyayı ECM titanium sayesinde dilediğiniz gibi düzenleyerek tekrardan ECU veya TCU ya yazmanız gerekir.

   

  -100000 orijinal dosya bu yazılımda mevcuttur:

  ECM titanyum ile birlikte 100000 dosya indirilmeye hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. Bu dosyalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Uygulama bu konuda size rehberlik eder ve kolaylıkla düzenleme işleminizi yaparsınız.

  -Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanım kolaylığı:

  Güncellenmiş sürücüler listesini Alientech veri tabanından indire bilirisiniz. İndirmeyi yaptıktan sonra bu sürücülere çevrimdışı da erişme imkanınız vardır.

  -TAB, 2D, 3D, HEX, her harita için istediğiniz görünüme geçiş yapabilirsiniz:

  Tab seçeneğinde tablo şeklinde motor yönetiminin gerçek tüm parametrelerini görüntülersiniz.

  2D seçeneğiyle orijinal dosyanın içeriğine bakabilir, içindeki parametreleri değiştirebilirsiniz.

  3D seçeneğiyle haritaların şeklini ve eğimini değiştirebilirsiniz. 

  HEX seçeneği ise Orjiinal ECU dosyası içindeki parametreler, tanımlama numaraları ve  alfa sayısal dizileri bizlere gösteren bir iletişim kutusudur.

  -2 kullanım modu vardır: 

  Birisi ECM Titanium Full ,diğeri de ECM Titanium Kredi dir. Full paket de sınırsız kalibrasyon şansınız vardır, Kredili paket de ise sizin ihtiyacınız olan işlemler için kredi kullanırsınız.

  -Son derece etkili bir teknik desteğe sahiptir:

  Çok deneyimli teknisyenler sizlere yardımcı olabilmek için hazır bir şekilde beklemektedir.

  -Driver Maker özelliği:

  Bu özellik sayesinde ECM Titaniumdan en iyi şekilde faydalanır ve harita oluştururken daha bağımsız olursunuz. Veritabanında yeni sürücüler oluşturmak ve varolan sürücüleri değiştirmenize imkan tanır.

  -Sürücü Destek takımı:

  Alientech firması, sürücülerin sürekli olarak güncellenmesini sağlamaktadır. Sürücü destek ekibi motor ve şanzıman performansı için orijinal dosyayı detaylıca analiz etmektedirler.

   

  Sürücüler Destek Ekibi.

  ECM TITANIUM, Alientech mühendisleri tarafından geliştirilen yeni Sürücülerin sürekli olarak güncellenmesi ve üretilmesi nedeniyle çok yönlülüğüyle öne çıkıyor. ECM Titanium, bir Sürücüyü orijinal dosyayla otomatik olarak eşleştirir; bu, hassas, basit ve sezgisel kullanım için yararlı ve değerli bir işlevdir.

  Orijinal dosyalar muazzam miktarda bilgi içerir, ancak bunun yalnızca küçük bir kısmı motor yeniden kalibrasyonu ile ilgilidir.

  Bu nedenle, sürücü oluşturma işlemi sırasında, Alientech'in geliştiricileri, orijinal dosyayı bir bütün olarak dikkatli bir şekilde analiz ederek, yalnızca belirli bir motorun veya otomatik şanzımanın performansını artırmak için yararlı olan kısma doğrudan müdahale etmek için tüm haritaları toplar ve düzenler.

  Teknik Destek Ekibi.

  İşin her aşamasında size yardımcı olmak için, son derece yetkin ve deneyimli teknisyenlerden oluşan ekipler, henüz kullanılmayan Sürücüler oluşturma talebinden başlayarak, en basitinden en karmaşığına kadar tüm işlemlerde size rehberlik edebilecek şekilde emrinize amadedir. veri tabanı.

  Yapılandırılmış bir biletleme sistemi aracılığıyla, iş öncesinde, sırasında ve sonrasında yardım isteyebilecek ve yardım alabileceksiniz; bu, çok az kişinin size sunabileceği bir katma değerdir.

  Destek ekibi ayrıca, yazılımın kullanımıyla ilgili en yaygın sorunları çözecek veya belirli durumlarda, iletişim protokollerinin eksikliğinden veya dosya okuma/yazma hatalarıyla ilgili kritik sorunlardan kaynaklanan daha karmaşık istekleri ele alabilecektir.