Thinktool Master

  ThinkTool Master arıza tespit cihazı binek ve ağır vasıta araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit ve online programlama cihazıdır. Thinktool Master cihazı güçlü ve hızlı diagnostik fonksiyonları, çevrim içi programlama özellikleri, kolay kullanım özellikleri kullanıcılara sunmuş olduğu gelişmiş cihaz ara yüzü ve otomotiv sektöründe yer alan rakiplerine oranla fiyat performans olarak müşterilerine sunmuştur. Bu cihaz sayesinde dilediğiniz marka modeldeki aracın; Online programlama (SCN vb. )işlemlerini, diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(ADAS, TPMS vb.).
  Üretici: THINKCAR
  Stok Kodu: MAGTEST-0038-URN
  €779.00
  Alıcı
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Ad
  Tahmini Kargo
  Fiyat
  Gönderim seçeneği yok

   Thinktool Master Arıza Tespit ve Online Programlama Cihazı Cihaz Özellikleri:
  •Online olarak programlama/kodlama özelliği sunmaktadır,
  •Araç yelpazesi geniş kapsamlıdır,
  •Otomatik araç tanıma sistemi,
  •100’den fazla otomobil markasını kapsayan yazılım desteği sunulmaktadır,
  •28 Servis Fonksiyonu
  •Ağır Vasıta, TPMS vs. gibi daha birçok farklı içerik bulunmaktadır. (Opsiyonel)
  •Bmw, Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford, Isuzu, Land Rover, Mazda,
  Nissan, Porsche, Subaru ve SGM Marka araçlarda Online Modül Programlama

   

  Yağ Sıfırlama, Gaz Akışı Kontrolü, Fren Sıfırlama, Immo,
  Sas sıfırlama, ABS, Batarya, Ön aydınlatma sıfırlama,
  Enjeksiyon, DPF rejenerasyonu, TPMS sıfırlama, Sun roof,
  şanzıman adaptasyonu, Suspansiyon sıfırlama, şanzıman
  sıfırlama, Gösterge, airbag sıfırlama, Start-stop sıfırlama,
  EGR adaptasyonu, Hava-yakıt sıfırlama, taşıma modu,
  Koltuk kalibrasyonu, dil değişimi, lastik sıfırlama, NOx
  sensörü sıfırlama, Pencere kalibrasyonu, soğutucu
  boşaltımı, adblue sıfırlama, motor açı kalibrasyonu, akıllı
  seyir kontrol sistemi, yüksek voltaj akü diyagnostiği, gaz
  partikül filtre rejenerasyonu, motor güç dengesi takibi, klima
  sistemi, Veritabanı yönetimi.
  •10 adet fonksiyonel modül ile uyumlu çalışmaktadır.
  (fonksiyonel modüller ayrı olarak satılır.)
  •ADAS kalibrasyon işlevlerini destekler.
  •2 yıl ücretsiz güncelleme sunmaktadır.

   

   

  ThinkTool Master cihazının rakiplerine nazaran fark yarattığı en önemli özelliği ise "Online Programlama" yapabilmesidir. Think Tool Master Arıza tespit cihazı ile özellikle Volkswagen, Mercedes ve BMW serilerinde parça değişimi sonrası ihtiyaç duyulan online kodlama işlemlerinin tümünü sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Aracın parametreleri üzerinde tam yetki sahibi olabilirsiniz. Bu sayede gizli özellik açma gibi fonksiyonlarda ThinkTool Master ile artık çok kolay. Kısacası Think Tool Master sizi araç üzerinde bir servis gibi yetkilendirir kısıtlamasız tüm işlemleri yapmanıza olanak sağlar.

   

  Rakip ürünlerin sahip olduğu eski android versiyonlarına nazaran Android 10 versiyonuyla uyumlu çalışan Thinktool Master, piyasadaki tüm cihazlara göre daha hızlı ve daha güvenli bir çalışma ortamı sunar.

   

  Think Tool Master online programlama ve arıza tespit cihazı 10 inc'lik bir dayanıklı tablet ile birlikte gelir. Suya ve darbelere karşı dayanıklı olan bu tablet ile işyerinizde gönül rahatlığı ile işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. 6000 MaH dahili bataryası sayesinde herhangi bir güç kaynağından destek almadan uzun süreler boyunca test ve kodlama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Piyasadaki muadillerine nazaran ekstra özellikleri ve fiyatıyla fark yaratan Think Tool Master'un rakiplerinden ne kadar önce olduğunu bir de siz inceleyin:

   

  ThinkTool Master Online programlama cihazı Audi, BMW, FORD, LANDROVER, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Porsche, Seat, SGM, Skoda, Subaru, VW serileri üzerinde tam yetkili online programlama işlemlerini yapar(SCN vb.). Sürekli güncellenen ve desteklenen altyapısı sayesinde listede olmayan araç modelleri üzerinde de ThinkTool Türkiye yetkili satıcısı olarak VIP destek sunarak ihtiyaç duyulan model ve marka ile ilgili hızlı güncellemeler getirmektedir.