Thinktool Master II

  Master 2 Arıza tespit cihazı, online programlama fonksiyonunu destekleyen gelişmiş bir arıza tespit cihazıdır. Bir önceki modeline göre daha kapsamlı bir programlama işlevi sunmaktadır. Kablosuz çalışma özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. •Önceki versiyona göre daha kapsamlı bir programlama işlevine sahiptir. Audi, BMW, LANDROVER, Mercedes-Benz, Nissan, Porsche, Seat, Skoda, Subaru, VW ve daha fazla marka için programlama işlevini desteklemektedir. •12V ve 24V tüm binek, ticari, hibrit ve ağır vasıta araçları desteklemektedir. •OE seviyesinde kablosuz teşhis imkanı sunar. Tam araç taraması, arıza kodu okuma-silme, canlı verileri görüntüleme, aktif testler, özel işlevler ve 35 bakım sıfırlama işlemi ve daha pek çok işlemi thinktool master cihazıyla yapabilirsiniz.
  Üretici: Thinktool
  Stok Kodu: MAGTEST-003-URN
  €1379.00
  Alıcı
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Ad
  Tahmini Kargo
  Fiyat
  Gönderim seçeneği yok

  Daha Kapsamlı Programlama

  THINKTOOL Master, Audi, BMW, LANDROVER, Mercedes-Benz, Nissan, Porsche, Seat, Skoda, Subaru, VW ve daha fazlası için programlama işlevlerini destekler.

   

  12V & 24V Araç Desteği

  THINKTOOL Master, 12V ve 24V binek otomobilleri, ticari otomobilleri, hibrit ve ağır işleri destekler.

   

  OE Düzeyinde Kablosuz Teşhis

  THINKTOOL Master, teknisyenler için tam araç taraması, arıza kodlarını okuma ve temizleme, canlı veri akışı, çalıştırma testleri, özel işlevler, 41 bakım sıfırlama işlevi ve çok daha fazlası gibi eksiksiz işlevler sağlar.

   

   

  Bakım Sıfırlama İşlevleri

   

   

   

  Thinktool Master Arıza Tespit Cihazı İşletim Sistemi

  - Android 10.0 Ekran - 10 inç RAM - 4GB Hafıza - 64 GBTam Sistem - Online Programlama - ADAS

  Fonksiyonu - Bakım - 28 Servis Fonksiyonu Tpms Modülü - (Opsiyonel)Yazıcı - (Opsiyonel)